2 Comments
User's avatar
Bianka's avatar

Ma ise ei kasuta tehisaru pakutavat praegu. No nagu põhimõtteliselt, et ma ei usalda nende pakutavat. Veel. Samas neelan kindlasti alla tavaajakirjanduses artikleid, mille on kokku keeranud AI.

Aga elame-näeme. Mõnikord tundub mulle, et ma ei tahagi enam infot mujalt vastu võtta kui AK-st.

Olen ajast maha jäänud, ilmselt.

Ene Timmusk's avatar

Kindlasti ei saagi pimesi kõike uskuda. Sest vigu leidub päris korralikult. Eriti, kui võimalik mõnda asja kaheti võtta. Kõige tähtsam ikka oma sisetunnet usaldada ja mõistuse häält. Huvi pärast söötsin näiteks oma testi tulemused kahele erinevale juturobotile ette, ning mõlemalt sain enam-vähem sama vastuse, selle vahega et üks oli palju põhjalikum.