Lugesin siin mõnda aega tagasi intervjuud Evelin Ilvesega. Juttu oli Eesti naistest, kes rabelevad end põhimõtteliselt haigeks. Sest kõik muu on tähtsam, pere, lapsed, mees, töö. Viimase puhul võib aga hoopis tegemist olla hirmuga tööd ja sissetulekut kaotada, võimalust tunda end vajalikuna.
selle repliigi kirjutas eestlaste kohta 2022. aastal mingi indoneeslane, kui keegi eestlane ütles Indoneesia kohta halvasti ja siis tema ütles vastu halvasti. Suht sarnased solvangud olid ka, eestlane ütles, et "Hiina koloonia" ja tema siis vastu, et NSVL tsiviliseeris. Pmst kahe lolli rassisti vaidlus. Aga miks see kanadalane selle üles korjas (originaali autorile viitamata), ei tea.
Aitäh! Proovisin ka uurida, miks ja kust see tuli. Ühes kohas nägin Indoneesiaga mingit sidet, aga jäi kuidagi poolikuks. Kanadalase osas ei teagi. Võiks arvata, et on näiteks Indoneesia taustaga. Aga jällegi ei leia. Ühte või teistpidi pole ma kunagi aru saanud, kui solvangutele vastatakse veel rämedama solvanguga.
guugeldades ma ei leidnud, et ta oleks indoneeslane, välimuse järgi kah tavaline indogermaani tüüp.
pakuks, et ta on tavaline rassist, lihtsalt lääne parempoolsed rassistid teevad maha tumedama nahaga inimesi ja/või juute, aga vasakpoolsed on nii palju teadlikumad, et see ei ole sünnis - ja siis nad kanaliseerivad oma rassismitungid idaeurooplaste vastu, sest need on valged ja siis on justkui okei. Vahel ka juutide vastu, sest esiteks on nemad ka tema silmis piisavalt valged ja teiseks saab selle maskeerida Israeli-kriitikaks (mis oleks ise ju põhjendatud, aga suvaline juut pole ju selles süüdi, tema võib ise kah Israeli poliitika vastane olla).
leidsin nüüd tema (kanadalase) säutsu üles, see oli indoneeslase säutsu kuvatõmmis, nii et ma arvan, et ta kunagi 2022 arvas, et see on õudselt naljakas ja salvestas endale kuhugi ja siis kasutas juhust.
selle repliigi kirjutas eestlaste kohta 2022. aastal mingi indoneeslane, kui keegi eestlane ütles Indoneesia kohta halvasti ja siis tema ütles vastu halvasti. Suht sarnased solvangud olid ka, eestlane ütles, et "Hiina koloonia" ja tema siis vastu, et NSVL tsiviliseeris. Pmst kahe lolli rassisti vaidlus. Aga miks see kanadalane selle üles korjas (originaali autorile viitamata), ei tea.
Aitäh! Proovisin ka uurida, miks ja kust see tuli. Ühes kohas nägin Indoneesiaga mingit sidet, aga jäi kuidagi poolikuks. Kanadalase osas ei teagi. Võiks arvata, et on näiteks Indoneesia taustaga. Aga jällegi ei leia. Ühte või teistpidi pole ma kunagi aru saanud, kui solvangutele vastatakse veel rämedama solvanguga.
guugeldades ma ei leidnud, et ta oleks indoneeslane, välimuse järgi kah tavaline indogermaani tüüp.
pakuks, et ta on tavaline rassist, lihtsalt lääne parempoolsed rassistid teevad maha tumedama nahaga inimesi ja/või juute, aga vasakpoolsed on nii palju teadlikumad, et see ei ole sünnis - ja siis nad kanaliseerivad oma rassismitungid idaeurooplaste vastu, sest need on valged ja siis on justkui okei. Vahel ka juutide vastu, sest esiteks on nemad ka tema silmis piisavalt valged ja teiseks saab selle maskeerida Israeli-kriitikaks (mis oleks ise ju põhjendatud, aga suvaline juut pole ju selles süüdi, tema võib ise kah Israeli poliitika vastane olla).
leidsin nüüd tema (kanadalase) säutsu üles, see oli indoneeslase säutsu kuvatõmmis, nii et ma arvan, et ta kunagi 2022 arvas, et see on õudselt naljakas ja salvestas endale kuhugi ja siis kasutas juhust.
Hiljuti avaldas KesKus ka kellegi bangladeshist pärit mehe loo koos räige rassismi süüdistusega Eesti kohta. Tüüpiline vasakliberasti vingumine.